Strona 1 z 2  > >>

Witamy!

Oto nasza strona internetowa, na której znajdziesz kilka słów o nas, naszej ofercie (link do zakładki Oferta proszę) i aktualnych promocjach. Dzięki niej dowiesz się też, jak do nas trafić. W razie jakichkolwiek pytań, od teraz możesz skontaktować się z naszym pracownikiem w bardzo prosty sposób – za pomocą formularza kontaktowego poniżej. Zapraszamy do regularnych odwiedzin.

03.09.2012
Więcej...
O nas

Już prawie 10 lat w Bochni i okolicach dajemy Ci możliwość doświadczenia radości posiadania pięknych i zdrowych zwierząt. Skutecznie pomagamy Ci też w opiece nad Twoim pupilem. Początkowo mieliśmy wielkie marzenia i plany, jednak oferowany przez nas asortyment był znacznie uboższy. Obecnie to, co sobie zamarzyliśmy zaczyna nabierać realnych kształtów.

Zgodnie z oczekiwaniem Klientów, nasza propozycja jest coraz bogatsza i coraz bardziej atrakcyjna, a co najważniejsze, ciągle uzupełniana i poszerzana. Doceniła to firma PURINA, nadając nam swój wyjątkowy status. Jesteśmy z tego niezwykle dumni.

O tym, co dziś możemy Ci zaproponować przeczytasz już teraz w szczegółowej Ofercie.

Doświadczenie i miłość do wszelkich żywych stworzeń sprawia, że z dnia na dzień powiększa się grono naszych stałych zadowolonych Klientów, którzy podobnie jak my, z wielką troską podchodzą do swoich zwierzaczków, tych małych i większych. To daje nam ogromną satysfakcję, siłę i chęć do dalszego rozwoju. Dziękujemy!